TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
110 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SERKAN POLAT
  • ADRES: Oğlananası Atatürk mh. Tercan cad. No:19 Menderes / İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 277 3000
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

2003 yılında çıkmış olduğumuz silindirik kutu ambalaj sektöründeki yolumuza’ SU AMBALAJ’ olarak devam etmekteyiz. Başlamış olduğumuz günden beri hizmet ve kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktayız.

15 yılı aşkın sektör deneyimimize dayanarak, her projede kendimizi müşterilerimizin çözüm ortağı olarak görür, onlarla işbirliği yürüterek istekleri doğrultusunda özel ürünler geliştirir, yüksek kalitede ürünler sunarız.

Sektörel yenilikleri yakından takip eden, samimi ve dinamik kadromuz sayesinde kaliteli üretim politikamızı uygulamakta ve yılların getirdiği deneyimle sunduğumuz çözüm önerilerimiz sayesinde müşterilerimiz tarafından güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaya devam etmekteyiz
Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı ambalaj şirketi olmak,Hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.
Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için, mükemmelliği hedefleyen iş anlayışımız ışığında, yenilikçi ve fark yaratan, kaliteli, güvenilir ürünleri i doğaya dost olarak üretmek.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.