AMERİCAN SİDİNG

327 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Nisan 25, 2017 6:40 am
  • İLAN TÜRÜ: Satış

GRG İNŞAAT American Siding,Dış Cephe Kaplama,Çelik konstrüksiyon işleri ile hizmet vermektedir. Bugün Türkiye ve Ankara’nın her köşesine uzanan hizmet ağı ile müşterileriyle buluşmaktadır.

American siding binayı nem, rutubet, korozyon vb etkilerden koruyan boya ve bakım masrafı gerektirmeyen, bina ömrünü uzatan ve bina ömrü boyunca yapıya estetik katan dış cephe kaplamasıdır.
*American #siding Uzun ömürlü – 50 yıl garanti
*American Siding mükemmel yalıtım özelliği sayesinde yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.
* Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür
* Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve yalıtım yöntemleri ile duvardan nem oluşmasına engel olarak dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını, inşaat çeliklerinin paslanmasını önler, küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.
*American #siding yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.
* Bina cephesine m²’ye 4 kg gibi hafif bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.
*American #siding’in uygulandığı yapılara yapının ömrü boyunca hiç bir boya bakım masrafı gerektirmez.
*American #siding en zor şartlar altında bile asla deforme olmayan, bozulmayan yapısı, kesinlikle solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.
* American #siding paket sistemi, içerisinde bulunan plastik kutu profilleri sayesinde altyapyı ömür boyu yaşatır.
*American #siding paket sistemi, yatay paneller içerisinde bulunan inorganik maddeler sayesinde zor alev alıcı (1 sınııfı) ürünler grubuna girmektedir
Tüm iklim şartlarında test edilen American #siding; solmuyor, su geçirmiyor ve deforme olmuyor. Buhar dengeleyici özelliğiyle duvarlarınızı nemden koruyor.
Modern çağın mimarisi ile estetiği buluşturan American Siding, uygulama aşamasında ve sonrasında getirdiği tasarrufla ekonomik çözümler su