TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
207 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burhan Kaya
  • ADRES: Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Cd. No:27, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 880 3400
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Genel Dekorasyon (Erka Yapı)

Biz kimiz?

Yıl 1985 dekorasyon ve yapı sektörüne ilk adım atışımız, bizim inşaat alanındaki hikayemiz burada başlıyor. İlk uygulama alanımız seramik mermer atölyeciliği ve uygulamadır. Biraz atölyede biraz montajda bu işleri tam anlamı ile öğrenmek ile meşgulüz. 1990’lara doğru seramik fayans ve mermer uygulamalarında ustalık tecrübeleri ne kadar azda olsa işimizi severek yapmaya devam ettik. Ülkemizde fuarlar ve tanıtımlar 2000’li yıllara doğru dahada bir ivme kazandı ve bizim için en iyi fırsat oldu. Teknolojiyi ve yeni ürünleri takip ederek yapı alanındaki tecrübemizi bu şekilde zenginleştirdik. Daha sonra 2008 yılında Erka Yapı İç Mimarlık ve Dekorasyon olarak şirketimizi kurduk.

Bizim alanımız Yapı Sektörü, bilgi birikimimiz 30 yıldır devam ediyor. İşimizi hırsla değil azim ile yapıyoruz. Biliyoruz ki hırs güç alır, azim güç verir. Erka Yapı, malzeme satış ve uygulamalarını el bröşürleri ve müşteri portföyü ile devam ettirirken bu emtialaşmayı aşacak olan pc teknolojisini, ivedi bir şekilde hayata geçirerek internet ve yazılım alanlarında tecrübeli şekilde ilk sıralara gelerek, hem e- ticeret hem de dekorasyon uygulama ekibi olarak ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

Erka Yapı olarak hiç bir zaman işimizi aksatmadık. Zararına da olsa kimseyi mağdur etmedik. Bizler kendi işimizi, kendi ekibimiz ile kendimiz yapmaktayız. Bünyemizde bulunan dekorasyon uygulama ekibinin yanı sıra sanal alemde de kendi bünyemizde yazılımlarımızıda kendimiz yapmaktayız. Bizleri en çok memnun eden yaradılış gereği mükemmel olan insanoğluna en iyi hizmeti vermektir. Bizim müşterilerimiz ve meslektaşlarımız Yapı Sektöründe emin adımlar ile, hataları en aza indirerek çalışmalar yaptığımızı bilirler. Bu nedenle Erka Yapı kimseye iş satmaz, iş paslamaz ve ayrı olarak bir ekip tayin etmez. Herhangi bir iş konusunda komisyon ile çalışmaz. Erka Yapı işini kendisi alır, kendisi sözleşme yapar ve kendisi teslim eder. Erka Yapı düstur olarak: Atın varsa sırtında Bağın varsa başında ol prensibine harfiyyen uymaktadır.

İnternet aleminde oluşumları devam eden ve dekorasyon alanlarında faliyet göstermeyip bu alanlarda hizmet veren siteler gibi komisyoncu gibi çalışmaz. Herkez kendi alanına hizmet etmelidir. Elma ,armut pazarda satılır. Elma armut diye bir Yapı Sektörü olur ama iş satarak komisyon alarak iş yapılmaz. Bu şekilde mağduriyetler ve şikayetler hat safhaya gelir. Bu açıklamayı zorunlu gördüğümüzden dolayı kaleme aldık. Siz değerli müşterilerimizin bu detayları sağlıklı bir şekilde değerlendireceğinizden eminiz. Son olarak derizki; Erka Yapı alnında tecrübe sahibidir. Erka Yapı işinin ehlidir. Erka Yapı emtialaşmayı kabul etmez. Erka Yapı marka yapıdır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.