Babacan Fan Market Aspiratör Havalandırma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
462 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hasan Babacan
  • ADRES: Fatih Mah.Karatay San.Sit.Gelibolu Sk.No:16
  • TELEFON: 0 (332) 236 0651
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Babacan Motor 2003 Yılında Elk Motoru, Redüktör, Aspiratör, Santrafüj Pompa ihtiyacı olan firmalara maksimum yarar sağlamak amacı ile kurulmuştur.Babacan Motor kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu ürün yelpazesini her gün geliştirerek, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, kendi pazarında saygın ve lider bir konuma gelmiş, seçkin müşterileri ile sayılı firmalar arasında kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

Babacan Motor havalandırma sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Sektörün lokomotifi olan yöneticilerimiz olup engin tecrübeleriyle değerli müşterilerimize teknik destek vermekteyiz.

Müşterilerimizin bizden memnun kalması ile büyüyebileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin hizmet alması ile iş yaşamında yer aldığımızın farkında ve bilincindeyiz.

Biz, müşterilerimizin yaptığımız hizmete ücret ödemekte olduğunu ve bizden kaliteli hizmet beklemekle haklı olduklarını biliyor, bu bilinç ile hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermek, ihtiyaca yönelik doğru ürünlerle çözüm sağlayıp kaliteli, yetkin zamanında ve eksiksiz hizmet vermektir.

Yaptığımız sektörde öncü bir şirket olmak.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.