TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,732 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Rahmi Ay
  • ADRES: Yeni Yalova Yolu Cad No:284 Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 215 6840
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1970 yılında Bursa’da Yeni Yalova Yolu Caddesi no:284’de , Yönetim Kurulu Başkanı Arif Ay tarafından kurulmuştur.Halen adreste üretim ve çalışmalarına devam etmektedir.
Şirketimiz üretime başladığı günden bu yana Türkiye’de, konusunda lider konumdadır.Ürün çeşitlerimiz: mobil büfe karavanlar, çekme büfe tipi karavanlar, dinamit depo karavanları, çeşitli tip ve modelde üretim karavanlar, otomobil yük romorkları , tekne romorkları, at taşıma romorkları, seyyar tamir araçları , 01 tip onay belgeli römorklar, 02 tip onay belgeli römorklar gibi üretimleri mühendis ve teknik ekibiyle başarıyla gerçekleştirmiştir.
Aysan mamullerinde sağlamlık, zerafet, kullanışlılık, kaliteli malzeme ve işçilik, Türkiye ve Dünya yollarına ve iktisadi şartlarına uygunluk, daima zamanın en ileri teknolojisini bulabilirsiniz.

Yılların vermiş olduğu deneyim , genç ve dinamik kadrosu , tecrübeli çalışanları ve son teknoloji ekipmanları ile üretim yapmakta olan AYSAN ; ISO 9001 : 2008 belgesini alarak kalitesini ve kullanışlılığını belgelemiş bulunmaktadır.
CE belgesine de sahip olan firmamız Avrupa Standartlarında üretim yapmakta olup sizlere daha kaliteli hizmet vermekten ve yükünüzü hafifletmekten her zaman olduğu gibi bugün de gurur duymaktadır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çıkmış olduğumuz bu yolculukta , emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.