Sunway Havacılık ve Turizm – Sunway Paragliding

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
238 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MURAT ÇİFTÇİ
  • ADRES: KIZLARPINARI MAH. 1504 SOK. NO.6/A SAKİNE HANIM APT. KLEOPATRA MİGROS KARŞISI - ALANYA
  • TELEFON: 0 (545) 512 0112
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 16:30

FİRMA HAKKINDA

Akdeniz’in incisi Alanya’mıza hoş geldiniz..!

Bu güzel tatil cennetini, Dünyaca ünlü Kleopatra plajımızı ve tarihi yarım ada olan Kalemizi bir kuş gibi gökyüzünden görmek için bizimle havalanıp,kanatlanmaya ve özgürce rüzgarın ritmine ayak uydurmaya ne dersiniz?
Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle birlikte birkaç adım atarak havalanmak, işte bu kadar kolay ve güvenli.
Bu deneyim için seçtiğiniz bizler sadece Alanya değil;
Akdeniz bölgesinin ilk ticari yamaç paraşütü şirketi unvanına sahip olmakla birlikte;
Binlerce güvenli uçuş gerçekleştirmiş deneyimli pilotları ile Ulusal ve Uluslar arası kendini ispatlamış ve tanınmış bir firmayız.
Tandem yamaç paraşütü;
Bir pilot ve yolcu ile uygun bir uçuş pistinden, uygun hava koşullarında, sadece birlikte birkaç adım koşarak havalana bilen ve tamamen natürel bir uçuş zevkine sahip güvenli bir hava sporudur.
Minimum 25 kg. ve Maksimum 115 kg. Ağırlığa sahip her insan bu deneyimi yaşayabilir. Bu deneyim için yaş ve cinsiyet gibi sınırlar yoktur. Uçacak yolcumuzun uçmayı engelleyecek bir sorunu (Kalp ve yüksek tansiyon, Gebelik, Astım, özel ve hassas hastalıklar ve ya ağır engellilik durumu v.b.) olmadıkça uçuş yapması içinde bir problem yoktur.

Bizim sizden tek istediğimiz yanınıza birkaç adım koşabilecek bir ayakkabı ve güneş gözlüğünüzü almanızdır.

Uçuş güvenliği için Sivil Havacılık ve Turizm Bakanlığı tarafından zorunlu olunan maddeler şunlardır;
• Uçuş öncesi yolcunun yanında bulunan ve uçuşta düşürebileceği ( kolye,küpe,bileklik gibi ziynet ya da manevi değeri önemli olan eşyalarını ) ;
• Ayrıca uçuş esnasında düşebilecek ve aşağıda bulunan insanlara ve ya eşyalara ölümcül ve ağır hasar verebilecek elektronik eşyalarını ( Cep telefonu, Kamera ve fotoğraf makinesi gibi ) mutlaka uçuş yapacağı pilota teslim etmesi ya da getirmemesi gerekmektedir.
• Yolcunun, uçuşu engelleyecek şekilde alkollü, heyecanlı veya özel probleminin olması halinde pilot uçuşu engelleyebilir.
Yamaç paraşütü tur ve sporu pilotun uygun gördüğü her hava koşulunda ve tüm yıl boyunca yapılabilen bir aktivitedir.
Az da olsa korkan veya şüphe duyan ama halen uçmak için karar vermekte zorlanan yolcularımızın bilmesi gereken şudur ki; Dünya tehlikeli ve ekstrem spor dallarında Futbol 7. sıraya sahipken; Yamaç paraşütü 21. sırada bulunmaktadır. Bu sıralama da yamaç paraşütü sporunun ne kadar güvenli olduğunu bilmeniz aklınıza takılan bir çok korku ve şüpheyi yenmenize yeterli olacaktır.

“Eğer sizde kollarınızı açarak uçmak ve rüzgarın ritmi ile gökyüzünde bir kuş gibi süzülmek istiyorsanız.?” Sizi bekliyoruz..!!

SUNWAY HAVACILIK VE TURİZM
ANTALYA – ALANYA

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.