TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
63 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: rahmi bozdoğan
  • ADRES: Harmandere Mah. Ankara Cad. No:486 Kat 2 No: 4 Akdemir Plaza B Blok Pendik / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 595 2600
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Havaalanı Rent A Car İstanbul Sabiha Gökçen son yıllarda kullanım sıklığı artan hava yolu ulaşımı çok tercih ediliyor. İş ya da Tatil amacıyla yapılan yolculukların birçoğu da artık uçakla yapılıyor. Şehir dışında konumlanmış havaalanlarından, şehir merkezlerine sağlanacak ulaşımda, tercih edilebilecek yollardan biri de sabiha gökçen araç kiralama yöntemi oluyor. Bu yöntem hem sunduğu konfor, hem zamandan tasarruf imkanı ve hem de kolaylığı nedeniyle çok tercih ediliyor. Biz de firma olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında rent a car hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz elit hizmet ile kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. İnternet sitemizi kullanarak online olarak firmamız hizmetlerinden yararlanma olanağı sağlıyoruz.

Kolay Rezervasyon
Firmamızdan telefon ya da online olarak yapacağınız rezerve sonrası, rezerve edilen araç sizin için özel olarak hazırlanmış bir şekilde sizi bekliyor. Firma olarak 7/24 sizlere rent a car hizmeti sunuyoruz. Çalışma sistemimizde zaman planlamasına özen gösteriyor ve gecikmelere asla yer vermiyoruz.

Geniş Araç Filomuz
Firma olarak, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı araç kiralamada bol seçenek imkanı sağlıyoruz. Geniş araç filomuz içerisinden size hitap eden marka ve model aracı seçme imkanına sahip oluyorsunuz. Yine yakıt ve vites seçeneklerini de sizlere sunuyoruz. Tüm araçlarımızda yüksek model ve konfor, ekstra talebe gerek olmadan standart olarak sunuluyor.

Ekonominizi Düşünüyoruz​l
Firmamız, konforlu yolculuk yapabilmeniz için her türlü imkanı sizlere sunuyor. Araç kiralama hizmetlerimizde bütçeniz için uygun koşulları sağlayacak çözümler sunuyoruz. Araç kiralama işlemlerinin hem öncesinde hem de sonrasında, her an ulaşımınıza açık destek imkanı sunuyoruz. Araçlarımız teslim edilmeden önce yakıt depoları dolduruluyor ve araçlar sizin rahatınız için özel olarak hazırlanıyor. İstediğiniz yakıt türüne göre seçeceğiniz aracı sizin için belirlediğiniz saatte hazır ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.