Roseland Kaymaz Halı ve Yolluk

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
437 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Musa Karagöz
  • ADRES: S.Demirel OSB
  • TELEFON: 0 (246) 556 5406
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kalitenin öncüsü Diriteks tarafından üretilen yüksek kaliteli, süper yumuşak, yıkanabilir, kaymaz tabanlı akrilik halı ve yolluk modellerinden kabartma desenli kaymaz halı, tek renkli modeller 2016 sezonunda 8 renk olarak sunulmuştur. Her biri yüksek beğeni alan renk seçenekleri ile Roseland Kaymaz Akrilik Halı ve Yolluk modelleri ev içinde tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi amacıyla üretilen Roseland Halı ve Yolluk modellerinde RH-101 modeli, yüksek kaliteli, keçeleşme yapmayan battaniye kumaşının özel işlemler tabanının koku ve dökülme yapmayan keçe ve PVC ile kaplanmasının ardından, sıcak press tekniği ile kabartma motifle şekillendirilmesi sonucu üretilmektedir.

Tüm Roseland Halı ve Yolluk modelleri akriliktir. Elektriklenme yapmaz; bu nedenle üzerine toz-kir toplamaz. Yüksek kaliteli akrilikten üretildiği için keçeleşme yapmaz.

Roseland kaymaz tabanlı halı ve yolluklar, farklı renk ve desen seçenekleri ile, 80cm, 100cm, 120cmm, 160cm ve 200cm en seçenekleri ile 25 metrelik rulolar halinde sunulmaktadır(Kesme yolluk). Bu sayede perakende satış noktalarından, ürünün satışını yapan sanal mağazalardan istenilen ebatlarda alınabilmektedir.

Diğer baskı ve fiksaj yöntemlerinden farklı olarak, akrilik vizon dokuma, 8 renge kadar baskı yapabilen bir sistemle renklendirilir. Boyama işlemi ardından fiksaj kabinine giren kaymaz halı ve yolluklar 100 derece buharda işlem görür ve kullanılan boyanın sabitlenmesi sağlanmış olur. Fiksaj işlemi ardından entegre sistem içerisinde kumaşlar yıkanır. Yıkama ve kurutma işlemi sonrası kaymaz tabanlı halı ve yolluk kumaşları konfeksiyon işlemi öncesinde taban kaplaması yapılmak üzere kaplama bölümüne alınır. Noktalar halinde PVC kaplama işlemi ardından halı ve yolluklar kaymaz taban özelliği kazanır ve ardından bilgisayar kontrollü makinalar ile overlock işlemi gerçekleştirilir. 25 metrelik rulolar halinde hazırlanan kaymaz taban halı ve yolluklar sevkiyata hazır hale getirilir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.