TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
170 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muhammed Kurt
  • ADRES: Serhat Mah. 1364. Cadde No : 39 İvedik OSB / Ostim / Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 394 2868
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

ParsRos Malzeme Test Cihazları

ParsRos Test; yılları aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren test cihazları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Beton, agrega, çelik, zemin, kaya, çimento, asfalt, alçı alanlarında müşterilerin ihtiyacı olan test cihazlarının üretimini yapmaktadır.

Diğer yandan müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğu ithal test cihazlarının yurt dışından tedarik edilmesinde müşterine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca üretici firma olmanın vermiş olduğu bir öz güvenle yeni cihazların üretiminde büyük bir titizlikle çalışılmaktadır.

ParsRos Test; makine otomasyon sistemlerinde, makine yazılımlarında iş ortakları ile birlikte çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarını minumum seviyeye indirmektedir

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Ürünlerimiz orta ve büyük ölçekli inşaat şantiyeleri, hazır beton üretim tesisleri, çimento, tuğla, kiremit, parke fabrikaları, Devlet Su İşleri, Karayolları, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, İl özel idareleri

gibi devlet kuruluşlarının araştırma – geliştirme laboratuvarlarında, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinin laboratuvarlarında bilimsel çalışmalar için kullanılmaktadır.

‘ Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir ’ prensibiyle çalışan ParsRos Test gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

SAYGILARIMIZLA

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.