Nasıl Firma Eklerim?

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye iseniz üye girişi yapmalısınız.

uye-ol

2. Üye girişi yaptıktan sonra “Firma Ekle” butonuna tıklayın.
1
3. İlgili alanları doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayın.

firma-ekle

4. Tüm alanları doldurduktan sonra size firmanızın nasıl görüleceği ile ilgili bilgi verilir. Kontrol ettikten sonra “Tamamla” butonuna tıklayınız.

5. Firmanızı ekledikten sonra Yönetici onayı için beklemelisiniz. Ardından Yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra firmanız web sitemiz üzerinde listelenmeye başlayacaktır.
firma-ekle-6
6. Ayrıca yönlendirildiğiniz sayfada “Gold Üye Olun” kısmından üyelik avantajlarını inceleyebilir ve gold üyelik siparişi verebilirsiniz.

firma-ekle-6

Alışveriş Basım Yayın Bilgisayar Yazılım Dekorasyon Dekorasyon Dijital Baskı Diğer Sektörler Elektrik - Elektronik Endüstriyel Ürünler Enerji ev Ev Eşyaları Eğitim ve Danışmanlık Genel Makina Sanayi Güvenlik-Savunma Gıda ve İçecek Hizmetler Ihracat Ithalat - Ticaret Internet Hizmetleri Internet Reklamcılığı-Web istanbul Kimya ve Boya Sanayi Maden ve Mineraller Makina Sanayi-Takım Tezgah Makina Yedek Parça Matbaalar Metal-Demir Çelik Sanayi Mobilya-Dekorasyon nakliyat Online Mağazalar Otomotiv Sanayi Plastik Sanayi Reklam-Tanıtım Reklam Ajansları Satılık Spor-Spor Ürünleri Tarım ve Hayvancılık tasarım Taşımacılık-Nakliye Tekstil ve Moda Turizm Tatil Web Hosting web tasarım Çevre ve Su İnşaat ve Emlak

Arkadaşına Tavsiye Eder misin?