TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
406 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Seyhan Keskinkılıç
  • ADRES: İkitelli Osb Mahallesi, YTÜ İkitelli Teknopark Sok. 1/103 Başakşehir / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 549 1712
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Adblue İptal Etme
Adblue, SCR sistemine sahip araçlarda katalizörlerin ürettiği gazları temizlemek, dizel yakıtlı ağır hizmet araçlarının azot oksit salınımını azaltmak için kullanılan, gaz çıkışını %90 azaltan ve %32,5 temizlenmiş üreden oluşan toksit olmayan bir maddedir. Adblue teknolojisiyle zehirli gazların temizlenmesi sağlanıyor. Kamyon ve tır gibi ağır hizmet araçlarının Euro 5 ve Euro 6 normlarına ulaşabilmesi için kullanılıyor. Adblue kullanımı için bu araçlara ek tanklar konuluyor. Gerektiği gibi kullanıldığında insanlara, hayvanlara ve çevreye zarar vermez ve yanıcı değildir. Ancak Adblue kullanımı araçlar için bazı sorunlar da ortaya çıkarıyor. Adblue yakıtı bittiğinde aracın çekiş gücü düşüyor, egzoz ve benzeri arızalar ortaya çıkıyor. Bu arızaların kalıcı çözümü adblue iptali cihazlarıyla oluyor.
Adblue yakıtının azaldığını ya da bittiğini araç önündeki gösterge panelinden görebilirsiniz. Yakıt bittiğinde adblue cihazı elektronik olarak sistemi yok sayar, sıvı kullanımını durdurur. Gösterge panelinde herhangi bir uyarı olmaz. Emulatör denen bu iptal cihazları motor beynine giden sinyalleri değiştirir. Yakıt tankının dolu olduğunu ve sistemde bir sorun olmadığını göstererek aracın çekişinin düşmesini engeller. Böylece adblue tamiri gerçekleşmiş olur. Adblue iptal cihazlarının kullanılması araçların diğer sistemlerine zarar vermez. Euro4, Euro5, Euro6 araçları için hazırlanan adblue iptal cihazları ile birçok markanın ağır vasıta araçlarının adblue sistemi iptal edilebilir. Adblue kiti ile bmc, man, Mercedes gibi birçok markanın adblue sistemi iptal edilir.
Emisyon değerlerinin düşürülmesi için son yıllarda yeni teknolojilerin geliştirilmesi hız kazandı. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlanırken, çevreye zehirli gazların yayılması da önlenmeye başladı. Araç sahipleri ya da nakliye firmaları adblue iptal etme cihazlarıyla yüksek performansla çalışmaya ve tasarruf etmeye başladı. Metadiag Bilişim Teknolojilerinden alacağınız emulatörler sayesinde adblue arızasına kesin çözüm sağlamış olacaksınız. Sitemizden alacağını cihazların fiyatları çok uygundur. Firmamız her tip araç için arıza tespit cihazları ve çözümleri sunmaktadır. Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktayız. Kişisel ya da kurumsal binek tipi araçlara, iş makinalarına veya ağır vasıta araçlarına ihtiyacınız olan arıza tespit cihazı için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.