Hakkımızda

Hakkımızda

Artık herşeyi internetten araştırıyoruz.. Türkiyede internet kullanımının artmasıyla hertürlü bilgiye çok kısa bir sürede ulaşıyoruz.
TicariSayfa.com’da yer almak isteyen firmalarımızın fotograf,video,firma tanıtımı,kampanyalar ve adres bilgileri girilerek, bir çok internet kullanıcısının ve müşterilerinizin size daha hızlı ulaşabilmesini sağlamış oluyoruz.

 

Firmanızı TicariSayfa.com adresine katılmasıyla, firmanızla ilgili olarak diğer rehberlerde olduğu gibi sadece telefon numaranız değil,firma bilgilerinizi,kampanyalarınızı, telefon numaranızla birlikte fax numaranızı, firma adresinizi, website adresiniz, e-mail adresiniz, logonuz , resimleriniz,ürünleriniz,videonuz, adres bilgisi içeren haritanız ve haberlerinizi ekleyebiliyoruz.
TicariSayfa.com’te yer alarak sitenizinde arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.Ayrıca gold üyelik ve vitrin seçenekleriyle ticarisayfada önde listelenerek rakiplerinizin bir kaç adım ilerisinde olabilirsiniz..

Siz de firmanızı ücretsiz bir şekilde firma ekle bölümünden ekleyebilirsiniz.

Alışveriş Basım Yayın Bilgisayar Yazılım Dekorasyon Dekorasyon Dijital Baskı Diğer Sektörler Elektrik - Elektronik Endüstriyel Ürünler Enerji ev Ev Eşyaları Eğitim ve Danışmanlık Genel Makina Sanayi Güvenlik-Savunma Gıda ve İçecek Hizmetler Ihracat Ithalat - Ticaret Internet Hizmetleri Internet Reklamcılığı-Web istanbul Kimya ve Boya Sanayi Maden ve Mineraller Makina Sanayi-Takım Tezgah Makina Yedek Parça Matbaalar Metal-Demir Çelik Sanayi Mobilya-Dekorasyon nakliyat Online Mağazalar Otomotiv Sanayi Plastik Sanayi Reklam-Tanıtım Reklam Ajansları Satılık Spor-Spor Ürünleri Tarım ve Hayvancılık tasarım Taşımacılık-Nakliye Tekstil ve Moda Turizm Tatil Web Hosting web tasarım Çevre ve Su İnşaat ve Emlak

Arkadaşına Tavsiye Eder misin?