HABER DETAYI

Nisan 25, 2017 8:45 am

Roseland Kaymaz Halı ve Yolluk EVTEKS 2017’de

Roseland Kaymaz Halı ve Yolluk EVTEKS 2017’de

Her yıl düzenlenen, Türkiyenin en büyük fuarlarından olan EVTEKS 2017, CNR Fuar Merkezinde 16-20 Mayıs tarihlerinde düzenlenecektir. Yurtiçinden ve yurtdışından 1000 lerce firmanın, 100 bin’den fazla ziyaretçinin geldiği EVTEKS fuarı kapılarını 16 Mayıs 2017 günü saat 10’da ziyaretçilerine açacaktır.

Kaymaz yolluk sektörünün yükselen yıldızı Roseland Halı Hall 2-E de sizlerle buluşacaktır. Yeni renk ve desenleri ile EVTEKS 2017’ye katılacak olan Diriliş Tekstil AŞ – Roseland Kaymaz Halı ve Yolluklar, değerli konuklarını standına beklemektedir.

Firma Bilgileri

Roseland Kaymaz Halı ve Yolluk
0 (246) 556 5406 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Alışveriş Basım Yayın Bilgisayar Yazılım Dekorasyon Dekorasyon Dijital Baskı Diğer Sektörler Elektrik - Elektronik Endüstriyel Ürünler Enerji ev Ev Eşyaları Eğitim ve Danışmanlık Genel Makina Sanayi Güvenlik-Savunma Gıda ve İçecek Hizmetler Ihracat Ithalat - Ticaret Internet Hizmetleri Internet Reklamcılığı-Web istanbul Kimya ve Boya Sanayi Maden ve Mineraller Makina Sanayi-Takım Tezgah Makina Yedek Parça Matbaalar Metal-Demir Çelik Sanayi Mobilya-Dekorasyon nakliyat Online Mağazalar Otomotiv Sanayi Plastik Sanayi Reklam-Tanıtım Reklam Ajansları Satılık Spor-Spor Ürünleri Tarım ve Hayvancılık tasarım Taşımacılık-Nakliye Tekstil ve Moda Turizm Tatil Web Hosting web tasarım Çevre ve Su İnşaat ve Emlak

Arkadaşına Tavsiye Eder misin?