GÜNEŞ AJANS REKLAMCILIK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
89 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Meltem Topçu
  • ADRES: danelacı Sk. No:10/12 Bakırköy
  • TELEFON: 0 (212) 570 6792
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
1994 yılından beri Gazete ve Dergilerde Reklam ve ilan Ajansı olarak faaliyet gösteren Güneş Ajans deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla Sektörün önde gelen ajansları arasında yer almaktadır.

Hürriyet Gazetesi, Posta Gazetesi, Sabah Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Zaman Gazetesi, Habertürk Gazetesi, Star Gazetesi gibi türkiyenin önde gelen gazetelerinde reklam ve ilan verebilirsiniz.

Gazetelerin seri ilanlarında eleman ilanlarınızı, vasıta ilanlarınızı, emlak ilanlarınızı ,kayıp ilanlarınızı yayınlatabilir, vereceğiniz ilanınıza göre gazetelerin uygun kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Ticari İlan, Emlak İlanı, Seri İlan, İnsert Dağıtım, Vefat ilanlarınızı da Gazetelere Güneş Ajans aracılığıyla yayınlatabilirsiniz.

Vizyonumuz: Geçmişteki başarılarımızı gelecege yeni projelerle taşımaktır.

Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dogru tespitlerle güvenliklerini özenle karşılamak.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Alışveriş Basım Yayın Bilgisayar Yazılım Dekorasyon Dekorasyon Dijital Baskı Diğer Sektörler Elektrik - Elektronik Endüstriyel Ürünler Enerji ev Ev Eşyaları Eğitim ve Danışmanlık Genel Makina Sanayi Güvenlik-Savunma Gıda ve İçecek Hizmetler Ihracat Ithalat - Ticaret Internet Hizmetleri Internet Reklamcılığı-Web istanbul Kimya ve Boya Sanayi Maden ve Mineraller Makina Sanayi-Takım Tezgah Makina Yedek Parça Matbaalar Metal-Demir Çelik Sanayi Mobilya-Dekorasyon nakliyat Online Mağazalar Otomotiv Sanayi Plastik Sanayi Reklam-Tanıtım Reklam Ajansları Satılık Spor-Spor Ürünleri Tarım ve Hayvancılık tasarım Taşımacılık-Nakliye Tekstil ve Moda Turizm Tatil Web Hosting web tasarım Çevre ve Su İnşaat ve Emlak

Arkadaşına Tavsiye Eder misin?