Gözetim OSGB – Gözetim Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
233 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sedat Bayyel
  • ADRES: Üçevler Mahallesi Atmaca Sokak No: 52A 16120 Nilüfer-BURSA
  • TELEFON: 0 (224) 666 0011
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2013 yılında Bursa’da kurulan Gözetim A.Ş., iş sağlığı ve güvenliği sektöründe bölgesel liderlik vizyonu ile çalışmalarına Bursa ve Yalova’da devam etmektedir. Gözetim A.Ş.’nin kurucularının sadece iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi olması, geçmiş dönemlerde edindikleri sektörel tecrübenin avantajını hizmet verilen kurumlarda fark edilebilir kılmıştır. Gözetim OSGB’nin kısa sürede yakaladığı başarının arkasında; kurulduğu günden günümüze; tek gayesinin müşteri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması olmuştur. Yapılan işin niteliği gereği önce insan parolası ile yola çıkılması, hem kendi bünyesinde hem de hizmet verilen kurumlardaki kişiler tarafından memnuniyetle karşılanmıştır.
MİSYONUMUZ
Hizmet sektörünün alışılagelmiş dinamiklerinin ötesinde bir destek anlayışını benimseyerek, çözüm ve nihai sonuç odaklı işleyişin yürütülmesini sağlamak.
VİZYONUMUZ
Kurumlara; ihtiyaç duyacakları tüm danışmanlık hizmetlerini tek bir çatı altında, kaliteli hizmet ve süreklilik anlayışıyla sunmak.

PRENSİPLERİMİZ
İşin ne kadar süreceği değil, ne kadar iyi yapılacağı bizim önceliğimizdir. Memnuniyetin üst limitinin bulunmadığının her zaman farkındayız. Ticari sırların, sır olarak kalması gerektiğine yürekten inanırız. Sorunların çözümlerinin, mazeretlerden oluşmadığını asla unutmayız. Başarının elde edilmesi için var gücümüzle çalışırız.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.