TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
199 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: burhan ataç
  • ADRES: Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:140/B, 06460 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (507) 865 2417
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Egepen Deceuninck
Egepen Ankara, sürme sistemleri, PVC kaplama, panjur, iç kapı, sineklik, duşakabin gibi ürün seçenekleri ile, tüm taleplerinizi karşılamak için hizmet vermeye devam ediyor. İş mükemmelliği misyonu ile tüm bu işlemlerine devam eden şirket, üretim aşamasından son aşamaya kadar tüm işlemlerini mükemmel bir titizlik ve profesyonellik ile yapmaya devam etmektedir.
Egepen Ankara, aynı zamanda Egepen Assist bayi ile Teknik servis olarak da hizmet vermektedir. BU teknik servis, cambalkon tamiri, pencere kapı tamiri gibi işlemler yapmaktadır. Aynı zamanda Egepen Dikmen, Showroom olarak müşterilerine uygun çözümler sunmayı hedefliyor. Egepen açılım seçenekleri olarak; çift kanat açılım, tek kanat açılım, sürme sistem, dışa açılım pencere ve katlanır kapı gibi sistemler sunmaktadır.
Egepen, PVC kapı sistemleri altında, Legend PVC kapı sistemleri, Zendrow Plus PVC kapı sistemleri, Zendrow PVC kapı sistemi, Zendrow Deluxe PVC kapı sistemi, Everst Max PVC kapı sistemi, Fusion PVC kapı sistemi seçenekleri sunuyor.
Uzun zamandır sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam eden firma, elde ettiği bilgi ve tecrübeler ile, uzman kadrosunun da desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üretmeye, bunları mekanlarına taşıyarak hayat konforunuzu arttırmaya çalışmaktadır. Sevdiklerinizi ve mekanlarınızı, olumsuz dış şartlardan korumak amacı ile, oldukça yoğu bir şekilde çalışan ekip, teknolojiyi yakından takip edip tüm yenilikleri entegre etme bilincine sahiptir. Sistemlerin imalat aşaması, bakımı ve montajı oldukça kolay olduğu için, ihtiyaçlarınızı en yüksek şekilde karşılar.
Egepen Çankaya, müşteri memnuniyeti anlayışını her zaman için ana faktör olarak görmektedir. Bu anlayışı ile faaliyetlerine son hızıyla devam eden firma, son derece kararlı yapısı ve güvenilir hizmetleri ile piyasada kendine yer bulmayı, kısa süre içinde Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmayı başarmıştır. Siz de bizlerle iletişim kurmak için, internet sitemize erişim kurabilir ve mail atabilirsiniz. Aynı zamanda telefon ile de iletişim kurmanız mümkündür. Egepen, göstermiş olduğu tutku ve azim ile, her geçen gün kalitesini arttıran ve bu şekilde sizlere hizmet sunan bir firmadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.