TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
392 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Şimşek
  • ADRES: Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Caddesi, No:27
  • TELEFON: 0 (212) 540 2130
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30

FİRMA HAKKINDA

Decosa yeni nesil xps, eps strafor ve karbonlu üretiminde lider markadır. Decosa ürün yelpazesinin geniş olması, satış ağlarının her ilde olması ile kolay ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle dış ve iç cephelerde son teknoloji makinalar ile üretim yapmaktadır. Decosa’nın özellikleri arasında önem verdiği, yalıtım amaçlı ürünlerdir. Dijital olan ürünleri dahil, tamamı yalıtım amaçlıdır. Enerji tasarrufunda önemli yer tutan eps ve xps ürünleri ile ekonomik olarak ciddi katkılar sağlamaktadır.

Dış cephelerden iç cephelere kadar üretilen ürünlerine baktığımızda yalıtım ön planda durmaktadır. Tavan kaplama, stropiyer, fugalı kaplamalar, taş desenli kaplamalar, klinker, terracotta kaplamalar ve yalı baskı kaplamalar 1.sınıf olarak üretilmektedir. Decosa yapı malzemeleri ve yapı marketlerde satışları yapılmaktadır. Dairelerde, dükkanlarda, villa ve yazlıklarda dekoratif ve yalıtım amaçlı kullanılmaktadır. Online satış mağazalarımızdan ve depolarımızdan temin edebilirsiniz. Decosa Online, iç ve dış dekor çeşitlerinin içerisinde bulunan dijital baskı ürünlerimizde isteğe bağlı olarak desen resim ve renklerdirme modelleri de yapılmaktadır. Aynı zamanda boyanabilen ve boya gerektirmeyen imalatlarımızda mevcuttur. Satış ağında bulunan tavan kaplama yalıtım levhalarımız ilede hizmet vermekteyiz. En iyi olmak bedel ister, bu nedenle çok çalışmak ve sektörel gelişmeleri takip etmekte kaçınılmaz olmaktadır. Decosa online mağazamız e- ticaret olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Decosa yalıtımdır, enerji tasarrufudur, yurt içi ve yurt dışında ülkemize ekonomik katkıdır. Decosa ürünleri hem uygun fiyat, hem de cephe ve mekanlarınıza değer katar. Bazı ürünleri başlıklar halinde inceleyelim;

Decosa tavan kaplama; 50cm x 50cm ebatlarındadır. 12mm kalınlığındadır. Yalıtım amaçlı olarak üretilmiştir. Tavan kaplamalar içerdeki sıcaklığı dışarı vermez, dışardaki soğuk havayıda içeri almaz. Nem, rutubet, küf, terleme ve oksitlenmelere karşı üretilmiştir. Tavan kaplama malzemeleri ve uygulamalarında en iyi verim alacağınız ve tasarruf sağlayacağınız tavan kaplama malzemesini denemenizi ve farkı görmenizi tavsiye ederiz.

Decosa stropiyer kartonpiyer; 2mt uzunluğunda eps ve xps malzemelerinden üretilen et kalınlıkları 8mm-10mm arasında değişen bir yalıtım ve dekor malzemesidir. En kolay uygulama olan stropiyer malzemesidir. Nem, rutubet ve küf yalıtımlıdır. Uygulaması kolay, zamandan tasarruf sağlayan, etrafı dağıtmadan, kirletmeden çok kolay toparlayıp temizleyeceğiniz şekilde uygulanır ve yormaz. Desenli ve düz olarak üretilir.

Decosa ledli stropiyer kartonpiyer; içerisine şerid ledlerin yerleştirilmesi ile hem ışıklandırma sağlamakta hemde dekoratif olarak mükemmel durmaktadır. Ledli stropiyer 2mt uzunluğunda ve farklı model ve ebatlarda üretilmektedir.

Decosa Fugalı kaplama; ince kum ve silis kum ile sıvama şeklinde üretilmektedir. Su bazlı boyalar ile boyandığında cephelerde tablo zerafeti sunmaktadır. Fugalı kaplamanın bilinen iki çeşidi vardır. 50cm’de bir fuga ve 100cm de bir fugadır. Aynı zamanda dijital fugalı kaplama olarak da üretillir. Yeni nesil ve son teknoloji olarak da mermer ve doğal taş desenli de üretilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.