TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tolga
  • ADRES: Emin Ali Paşa Cad. No:17/F Altıntepe Maltepe/İstanbul
  • TELEFON: 0 (533) 516 8690
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çilingir Evi; 1996 yılında Altıntepe Mahallesi, Maltepe’de kurulmuş olan ve müşterileri için en hızlı çilingir hizmetlerini sunmayı kendine amaç edinmiş bir markadır. En büyük ve kaliteli markaların ürünlerini kullanarak müşterilerine hizmet vermeye son sürat devam eden Çilingir Evi, 21 yıllık dev tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde sektörünün öncülerinden biri olmayı başarmıştır. Başta Kartal, Maltepe, Kadıköy olmak üzere İstanbul Anadolu Yakasının tüm bölgelerine çilingir hizmeti sunmakta olan Çilingir Evi, uzman çilingir ekibi sayesinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

Her türlü markanın açılmayan arızalı çelik kapılarını hızlı bir şekilde açmayı başaran Çilingir Evi, çelik kapılarda meydana gelen her türlü arızayı tamir etmektedir. Aynı zamanda başta Kale, Keso, İto, Yale, Victory, Mul-T markaları olmak üzere birçok marka kilitte meydana gelen her türlü arızayı gidererek kilitlerin kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra çelik kasalar, emniyetli yangın kapıları gibi birçok farklı kategoride de başarılı çilingir hizmetleri sunan Çilingir Evi, uzman çilingir ekibi sayesinde müşteri memnuniyetini had safhada tutmayı başarmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Alışveriş Basım Yayın Bilgisayar Yazılım Dekorasyon Dekorasyon Dijital Baskı Diğer Sektörler Elektrik - Elektronik Endüstriyel Ürünler Enerji ev Ev Eşyaları Eğitim ve Danışmanlık Genel Makina Sanayi Güvenlik-Savunma Gıda ve İçecek Hizmetler Ihracat Ithalat - Ticaret Internet Hizmetleri Internet Reklamcılığı-Web istanbul Kimya ve Boya Sanayi Maden ve Mineraller Makina Sanayi-Takım Tezgah Makina Yedek Parça Matbaalar Metal-Demir Çelik Sanayi Mobilya-Dekorasyon nakliyat Online Mağazalar Otomotiv Sanayi Plastik Sanayi Reklam-Tanıtım Reklam Ajansları Satılık Spor-Spor Ürünleri Tarım ve Hayvancılık tasarım Taşımacılık-Nakliye Tekstil ve Moda Turizm Tatil Web Hosting web tasarım Çevre ve Su İnşaat ve Emlak

Arkadaşına Tavsiye Eder misin?