TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
65 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Ramiz YILDIRIM
  • ADRES: Barbaros, Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (552) 551 6134
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Telefon takip uygulaması (casus uygulama), her kesimden kullanabileceği gibi kolay bir arayüzle tasarlanmış olup, müşterilerin isteği doğrultusunda kayıt yapabilir veya bilgilere anlık olarak ulaşım sağlanabilir. ETS Yazılım şirketi olarak, telefona 24 saat takip edilecek casus program yüklenmekte ve hedef telefonun tüm bilgileri gizlilik içinde elde edilmektedir. Kurumsal kimlik farkımız, müşterilerimizin bizlere daha çok güvenmesinde önemli rol oynamaktadır.

2013 yılından günümüze kadarki sürede, tüm müşterilerimize gizlilik esaslı telefon dinleme ve casus telefon hizmetleri vermekteyiz. Şirketimizin hazırladığı internet panelleri sayesinde, casus telefon olarak entegre edilen telefonların; görüşme kayıtlarına, mikrofonuna, ön ve arka kameralarına ve içindeki tüm dosyalara ulaşım sağlanmaktadır. Telefon takip uygulaması, cep telefonlarına çok kısa sürelerde yüklenmektedir.

Telefonun işletim sistemine uygun telefon takip etme programı belirlenmekte ve sonra teknik destek ile kurulum işlemleri tamamlanmaktadır. Yapılan işlemlerin gizlilik içinde ve sözleşmeler dahilinde yapıldığı unutulmamalıdır. Telefon takibi hakkında daha çok bilgi almak için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.