TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
268 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakkı Çetin
  • ADRES: Büyükdere Cad. No:14 K:3 D:9 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 291 7202
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Bireylere ve kurumlara 2001 yılından beri Grafik Tasarım Kursu, web tasarım kursu, Muhasebe kursu, Autocad kursu, 3d Max kursu, ileri excel kursu, Ms Office kursu, Google Adwords eğitimi, Seo eğitimi, Google Analytcis Eğitimi, WordPress eğitimi gibi bilişim eğitimleri vermektir.
Temel Değerlerimiz

Çalışan Memnuniyeti : Eğitmenlerimiz ve diğer çalışanlarımızın emeğine ve haklarına azami derecede saygı duyuyor, onlara güvenli, adil ve mutlu bir iş ortamı oluşturmak için gayret ediyoruz.

Öğretme Garantisi: Bilgi Teknolojileri’nde derslere katılıp, %90 devam ettiği halde belge alacak başarıyı gösteremeyen veya sınavlarda başarılı olmasına rağmen kendisini yetersiz hisseden kursiyer, eğitiminin başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca aynı eğitimi tekrar ücretsiz alma hakkına sahiptir.

Öğrenci memnuniyeti: Bilgi Eğitim Merkezi için en büyük öncelik öğrencinin memnuniyetidir. Eğitim süresince en az 2 kez anket yapılır ve titizlikle değerlendirilerek takip edilir, öneri ve talepler dikkate alınır. Ayrıca bu anketlerle öğrenci memnuniyeti sürekli ölçülür. Ortalama memnuniyet oranı % 98’dir. Yeni öğrencilerimizin % 55’i mezun öğrencilerimizin tavsiyesi ile kurumumuza kayıt yaptırmaktadır.

Modern Eğitim Ortamı: Tüm sınıflarımızda dev ekranda projeksiyon sunumu ile görsel anlatım yapılmaktadır. Her öğrencinin önünde en güncel ve gelişmiş yazılımları kaldırabilecek güçte ve hızda, sürekli internet bağlantılı Bilgisayarlar yer alır. Ayrıca sınıflarımız ferah, ısıtma ve soğutma gibi iklimlendirme koşullarına sahiptir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.