TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
78 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ibrahim Şasi
  • ADRES: İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K:3 D:3 35380 Buca/İzmir, Türkiye
  • TELEFON: 0 (232) 452 8288
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:01 - 23:45

FİRMA HAKKINDA

Atasun Nakliyat Sayesinde Ev Ve Ofis Taşımacılığınız Emin Ellerde

Atasun Nakliyat olarak ilk taşımacılık hizmetlerimize İzmir Buca ilçesinde başladık. Ancak sonrasında şirketi büyüterek sadece şehir içinde değil şehirlerarasında da taşımacılık hizmeti vermeye başladık. Üstelik bu taşımacılık hizmetimizde profesyonel şekilde nakliyeci imajı gösterdik. İzmir evden eve taşımacılık şirketi olarak sadece ev değil ofis taşınmalarında da önemli görev aldık. Ege üniversitesi Halk Bankası Kipa marketler zinciri gibi önemli kurumların ofislerini taşıdık.
Atasun Nakliyat İle Eşyalarınız Güvenli Ellerde
Şirketimiz müşterilerimizin eşyalarını sigortalıyor ve sonrasında taşıyor. İzmir ev taşıma şirketi olarak eşyalarınızın taşınması sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar için maddi sigorta sağlıyoruz. Bu sayede eşyalarınızda oluşacak maddi zararları anında karşılarız. Bu da sizlerin herhangi bir maddi zarar kaybı yaşamasını engeller.
Atasun Nakliyat Şirketi İletişim Bilgileri
İzmir en iyi nakliyeci firması olan bizimle iletişim kurmak isterseniz 0232 452 82 52 şeklindeki ana merkezimizi arayabilirsiniz. Aynı şekilde 0532 765 25 21 şeklinde 7 / 24 açık olan gsm numarasını da arayabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.